Jdi na obsah Jdi na menu
 


Haf haf :D

16. 2. 2010

No řeknu vám, že se stalo několik dost podstatných věcí.

Kromě toho, že tu máme nový rok 2010 jsme zažili dost radosti i dost starostí :D.

Nový rok začal hezky z wostra. Napadlo spousty sněhu, který vůbec nechce roztát. Už mě nebaví, už bych chtěl raději vidět trávu. Ale co se dá dělat.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednou jsme si takhle vyšli s pánečkem na cvičák do Nemošic. No a když jsme si to tak šupajdili lesem kolem pole, tak jsem najadnou spatřil stádečko srnek. Rozhodl jsem se, že se za nima podívám. Věděl jsem, že páneček nebude mít radost. Tak jsem si chvíli počkal až zajdeme za zatáčku kde byl mírný kopeček aby mě páník neviděl. Věděl jsem taky, že v 50cm závěji na mě páneček nemůže :D. Udělal jsem hop hop a už jsem si to pelášil za nima. Pánečkovy jsem se snažil ještě v tom spěchu říct, že se za půl hodiny sejdem na cvičáku :D.

Mojí dohodu jsem splnil a za půl hodiny jsem se vrátil. Ale ta wostuda...... Páneček na cvičáku půl hodiny sám bez psa vysvětloval, že jsem zdrhnul. A když jsem se vrátil, tak mě chtěl málem pochválit :D. Sem nepochopil.....

Pak jsem měl jít hledat zasypanou osobu ve sněhu. No a to jsem taky nepochopil :D. Bohužel, viděl jsem jen nějakou kapuci a tak jsem jí chtěl pánečkovy přinést, ale ona nešla odlepit od země :O. Pak se na mě páneček rozzlobil a ja nechápal proč........  

Po dalších dvou dnech mi přišel dárek, EVO (elektronický výcvikový obojek).

Takový hezký a příjemný obojek už jsem na sobě dlouho neměl....... Jsem rád, že se o mě páneček tak hezky stará.... :D Nosím ho do teď.

Jezdili jsme na výlety a běhali, lyžovali a vycházkovali (což děláme do teď) a po 14ti dnech jsem se chtěl znovu proběhnout, tentokrát se zajícem... 

Páneček mě volal a já mu v duchu říkal, polib mi mám vyšší zájmy. Najednou mě něco nepříjemně štíplo. Aha nějaká vosa, tak jsem běžel dál, a štíp. Aha nějaký velký hovado. No a od té doby vyšší zájmy skončily :D. Pak ještě několikrát mě něco štíplo a vždy v době když jsem neposlouchal a páneček mě volal. Tak jsem raději začal poslouchat :D a to dost brutálně, protože jsem si vzpoměl co jsem se všechno učil a co jsem všechno uměl.

 

 

Škoda jen, že za měsíc jsme skončili se záchranou, protože jsme šli znovu hledat a jít jsme neměli a to jsem taky nepochopil, i když jsem všechny našel a správně označil :D. Tentokrát to po..al páneček, porušil dohodu s vedením ZBKPK. Takže už oficialně nejsme záchranáři.

Zas 2x nám to ale nevadí, cvičíme dál s jinejma lidma, běháme a to mě taky baví :D. 

sportstracker.nokia.com/nts/user/profile.do

Navíc mám postroj udělaný na míru, ukážu vám ho dýl. Až bude upgradovanej uveřejním ho na úvodní stránce.

ObrazekObrazekObrazek