Jdi na obsah Jdi na menu
 


jak jsme (ne)dělali zkoušky ZZO

8. 11. 2009

ObrazekS touto novou :D a krásnou průkazkou  KCHBO na rok 2009 za 250Kč (Členský průkaz na rok 2008, který byl vydán 23.10 2009), kterou mě poslal klub KCHBO zhruba před týdnem a s průkazem původu jsem se s pánečkem vydal na zkoušky ZZO.

 

 

 

 

 

 

Na cvičáku hned po příchodu pánečka zmrazila nějaká chytrá horákyně rádoby povelem NE (připadala mu jako ženská co snědla všechen rozum a mě jako nějaká nadřazená lidská samice, kterou právě vytáhli z kotce, no prostě asi 35letá soudružka). Páneček chtěl totiž vysvětlit, doříct se mu to pomalu ani nepodařilo (povel NE jasně převážil :D ), proč je na tabuli v závorce napsaný na BH. Povel NE asi znamenal jako, že nemáme nárok se zkoušek zůčastnit :D nebo co. Že jsme jako asi druhá nebo pátá kategorie :D. Sice nevím jakým právem měla ta soudružka do toho remcat, ale budiž. Další pionýrka pánečka upozornila, že pes nemá lítat na volno, taky hoooodně chytrá holka :D a vládce asi všech cvičáků v Pardubicích.

Po tom co jsem dostal pár hodů talířem, tak chtěli od pánečka doklady. Suveréně vytáhl PP a průkazku výše uvedenou , načež se dočkal pohrdavého výrazu od pionýrky. Jako asi, že ta průkazka asi nemá tisíc a jedno razítko a že není dostatečně profi. Nakonec se funkcionáři s chytrou soudružkou v kanceláři erudovaně shodli na tom, že je průkazka neplatná a tudíž nemůžu vykonat zkoušky. Paneček je totiž ještě nový a pravidla téhle organizace dost dobře nezná :D. Pak se páneček snažil říct, že si to obvolá a pokusí vyřešit, načež ta samá, od začátku arogantní soudružka odvětila, že si může zavolat tak akorát mámě. :D  Zřejmě vtipná a chytrá holka :D. Asi chtěla pobavit okolî a naznačit, že už je pozdě. To už bylo na pánečka moc a slušně upozornil, že slušnosti by neškodilo.   Pak ještě přišla s tím, že když jim do hodiny nebo do dvou dodám doklad o zaplacení členství v KCHBO, že ty zkoušky můžu absolvovat

Já jsem z té chytré holky cejtil svým mladým vytříbeným čichem, že kdyby ta dáma byla rozhodčí na place, tak by nám hodnotila i tu kartičku a teoreticky bychom to podle ní mohli absoluhovat tak maximálně na 41b :D i kdybych na place člapal jak švýcarský hodinky - no to přeháním, zas jak švýcarský hodinky zatím ještě určitě nešlapu :D, navíc s 1-2hodinami v kotci bych se podobal spíš splašenýmu mustangu ). Přinést doklad o zaplacení nebylo dost dobře možné, protože domov byl daleko a šli jsme pěšky.No, že by ta vtipná holka s pány z ČKS věřila, že páneček průkazku nesfalšoval, se říci nedalo. Pomalu si připadal jak podvodníček. A tak neochota s arogancí se spojili a  nakonec převážili.Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páneček pak na chvíli sklopil uši a vydal se se mnou ke kotcům jako že se pokusí dojít domů, okopírovat někde v neděli v ikavarně doklad a vrátit se, načež mu naštěstí ruplo v bedně a řekl: "co tady mezi těma chytrejma a arogantníma lidma děláme?" Tyhle šášulové tě maj zkoušet? Tak to teda ne!!!!!!! . Rázně se otočil na podpadku, sebral mě, sebral papíry, poděkoval za "ne"spolupráci a za "ne"ochotu. Rozloučili jsme se a urychleně vypadli pryč od těch pionýrů a z toho "svazu". Páneček se pak vrátil a smazal si zkoušky BH na tabuli aby raději uvolnil místo , protože za 1. neměl v pořádku doklady, za 2. s takovejma lidma už se nechce vidět!!!!! za 3. kdyby viděl ty chytrý lidi znovu příští týden, tak by si akorát zkazil hezký den.

Páneček chce dělat kynologii se mnou pro radost, ne proto aby se hádal s lidma, kteří si myslí o sobě, že jsou kdovíco nebo snad vládci nejbližšího okolí.

Dnes arogance a byrokracie zvítězily ! 

Páneček uvažuje jestli má cenu abysme platili nějaké poplatky takovýmto organizacím potažmo takovýmto lidem a zůčastňovali se zkoušek ČKS.   Zatím převažuje NE! Nebudem sponzorovat svazačky a funkcionáře ČKS, které jsme na Nemošickém cvičáku potkali 8.11.2009..