Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše první a poslední MVP

7. 11. 2009

Až moc se mi tam líbilo a strašně jsem si tu výstavu užíval, hezky jsem pánečkovi brnkal na nervy.....  Potkal jsem zde mojí sestřenku Dajku s páníčkou .  Výstava byla napínavá až do poslední chvíle. Nevěděli jsme kdy nás totiž vyrazej. Nakonec nás nevyrazili a vysloužili jsme si krásné 3 místo v kategorii ze tří :D.  Páneček nechtěl bejt brambora a nebyl. Protože čtvrtý pes jaksi nedorazil :D.    Fotka mluví za vše........ Byl jsem naprosto neovladatelný v tu chvíli, což je vina mého nezkušeného pána, který ,mě jaksi nepřipravil na takovou akci. Chtělo se mi prostě řvát a štěkat :D. Párky nepomohli, cukání nepomohlo, uklidnování, no prostě nic :D.

Obrazektakhle jsem ukazoval zoubky :D,

jinak prý jsem byl moc pěkný a všechny okolo jsem zaujal (nejen svým pronikavým štěkotem), ale zas na druhou stranu by bylo nespravedlivý vůči ostatním kdyby byli za mnou, protože krásně klusali do kruhu a ani nedutali. Někteří se i klepali.

Moc se mě líbila paní rozhodčí :D. Hezky jsem se na ní smál a vrtěl ocasem, když jsem stál :D.

 

No co, alespoň jsem zaujal kamaráda pánečka mýho táty. Říkal, že by bylo škoda se na výstavy vybodnout, že jsem dost hezký. Akorát je potřeba se líp a hlavně včas připravit. I za cenu vynechání záchranářského výcviku několik týdnů. A cvičit jen vystavování.

Ale pánečka tohle předvádění fakt nebaví.................., no po pravdě, mě to jen vzrušuje nic víc.

 

 

 

 

popis psa: - dobře rostlý pes, s korektní hlavou, lehce delšího ucha, oko střední pigmentace, výborný hrudník i hřbet, lehce rozbíhavý postoj hrudních končetin, srst standartní barvy, s korektní maskou. při předvádění v pohybu neukázněný     VD3

 

No co táta byl poprvé taky jen dobrej a za měsíc měl CAC a CACIB :D a pak se asi nepředváděl. o 3 roky později měl titul MS v IPO :D.

Asi byl v mládí taky pěknej dééémon :D.

konečně pražáci viděli pořádnýho temperamentního čoklika :D, asi naposled, protože takovýhle běhání v malém kroužku po koberečku mě opravdu rajcuje ...

Možná se vrátím, až mi dojde dech nebo až se uklidním :D. Nebo až dostanu pořádně přes čumes? :O