Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neuvěřitelné, co poslední dny předvádím :D

13. 11. 2009

Pánečkovy nervy ve středu povolily a dal mi ostnáčem takovej škubanec za mojí neposlušnost a štěk, že sám nechápe co se teď se mnou děje :D. Na tomhle "božím" obojku s couračkou teď funguju jak švýcarský hodinky na jedinej povel. Páneček se rozhodl trochu změnit taktiku, využít mé poslušnosti na ostnáči a víc využívá dobrot a klikru. Překvapuju naprosto nevídaně, tak včera jsem nebyl jedinkrát pokárán za neposlušnost :D. Navíc jsem dostal tolik dobrot jako nikdy předtím a jestli to bude pokračovat takhle dál, tak budu tlustej jak čínksý prase :D, a tichej jak ryba :D.

A co jsem předvedl dnes taky páneček nepobral :D.

akce 1.

Dnes na vycházce v hluboké tmě jsem dostal na krk vietnamskou čelovku. No po chvíli dovádění mě asi škrábala a tak jsem se oklepal. Čelovka zhasla a já na povel běžel k pánečkovi, že mi jako zas něco dá. A von mi místo toho říká: " Troubo, kde máš zadní díl od tý čelovky?, A kde jsou moje drahý mikrotužkový dobíjecí baterky? Tý jo, tady si dřepni a já jdu hledat". Musel jsem se fakt válet smíchy co páneček předváděl na 20 metrech čtverečných. Skoro se plazil po zemi asi 10 minut a dělal jako když čuchá nebo co. V tý tmě to vypadalo dost směšně a v tom listí asi nemohl nic najít. Pak mu asi hráblo a  zoufale mi dal čuchnout toho, co zbylo na mym krku. Prej... " tak a teď se ukaž co umíš, a hledej!" No a já jsem mu skoro hned vyčuchal zadní díl a pěkně přines. No takovou pochvalu co jsem dostal jsem snad nikdy nezažil když jsem mu ten díl podával :D. A těch kousků párků najednou....... mňám!!!!! No prej. "Týýý jo, když si zvládnul ten díl, tak zkus baterky :D" Ty mi trvali asi 5 minut než jsem všechny 3 v tý tmě a listí nakonec dohledal a odevzdal :D.   Prej jsem byl dost hustej.

akce 2.

Jako dnes byl totální vrchol mýho stopařskýho umění.

Pánečkovi, jen co jsme přišli domů zas ruplo v bedně a rozhodl se, že mi našlápne v noci stopu přímo u činžáku pěkně přes cestu do počůraný trávy, do oranice a pak zase přes cestu a do posekanýho obilí :D. Žádná rovinka, hezky pořádnej slalom :D. Mu fakt hráblo :D.

Na 300 kroků jsem měl jen jeden párek.  Po hodině čekání se mi fakt chtělo čuchat a tak jsem nasával jak drak, vysbíral všechny kousky párku a nakonec zalehl uslintanej mou denní dávku papání.

 

Oba jsme měli velkou radost. Já, že jsem se konečně od rána najedl a páneček za můj předvedený heroický výkon.