Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pánečka už nebaví jak umím poslouchat..........

26. 2. 2010

 

retrobelge.cz/modules.php

A dosáhl asi nejlepšího výsledku za neuvěřitelných 14 dní učení.  Což samozřejmě není konec výcviku, ale jsme zase o velký kus dál. Chodíme po městě bez vodítka u nohy aniž bych byl stresovaný nebo rozhozený rušivými vlivy. Navíc mě to i baví, protože se cítím jistější a u pánečka je vždy bezpečno :D. Občas mě i pouští se prolítnout a vyvenčit na vhodných místech. No a taky si i hrajem s hračkama.

Obrazek

Třeba dnes jsem vůbec nebyl na vodítku :D. Páneček ho nosí přehozený přes rameno jako ozdobu :D. Protože ví, že poslechnu povely které znám  hned na poprvé. Občas se mi párkrát stane, že někdy neposlechnu úplně tak jak bych měl. No a pak mě něco lehce ťukne a už pak raději poslouchám. Nevím co mě to ťuká, ale u pánečka je vždy bezpečno a mám ho možná ještě víc raději než před tím a jsem si jistější. Protože vidím, že si navzájem věříme.

Už mě nezajímají cizí pejsci ani zajíci. A dnes jsem prošel testem na kočičky :D. Kočička proběhla 2m odemne, no chuť by byla se s nima proběhnout, ale nechtěl jsem zklamat, tak jsem ji nechal být a raději jsem si pak s pánem hezky pohrál s tenisákem který jsem cestou našel :D. Pánik říkal, že jsem udělal dobře, prý se mě chystala štípnout sršeň, prý je 15x silnější než normální ťuk od pána boha.

Obrazek

Navíc trénujem na závody a trénujem abych dýchal při běhu jen nosem a to tak, že si sebou beru peška, který držím v hubě. No dneska jsme byli 15 km, běželi jsem jak na klidných místech, tak i na rušné silnici :D. Moc mě to baví a pánečka taky.

 

Obrazek

 

 

 

 

Páneček má ze mě poslední dobou mooooc velkou radost a je na mě hrdý jaký jsem udělal za dost krátkou dobu pokrok. Ale vše co teď dělám jsem už tak trochu uměl. Jenže teď jak se chovám je zas o další level výš. Prý nádhera :D.

Obrazek