Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stopa - Štěkání - Nácvik BH - Stopa - Běh u kola

4. 10. 2009

Hned ráno jsem se šel napapkat na stopu, cejtil jsem na stopě, že na mě čekaj dobroty něco málo přes hodinu a krásně jsem všechno našel a vyčuchal a taky vyjedl. Byl u toho i člověk, který tomu rozumí a něco radil pánečkovi, asi hlavně jaký dělá fatální chyby. Říkal, že jsem se hooodně zlepšil a taky, že mě to baví a to se teda trefil. Pánečkovy asi remcal do předmětů a měl recht.

Hned potom, nás zavolali do akce u Panasonicu. Prej se tam stratili v ostružiní nějaký lidi, tak jsme je jeli hledat. Nějaký píchání ostružin jsem jaksi nevnímal a po krátký chvíli jsem našel první osobu, ani jsem si pořádně nezaběhal. Dostal jsem od ty osoby kabanos heč. Nevím asi už jí nešmakoval tak mi ho dala. Pak jsem si odpočinul (teda ja si neodpočinul, protože za neustálého štěkání jsem povzbuzoval další pejsky :D ). No a šel jsem hledat druhou osobu. Opět jsem ostružiní jaksi neřešil a hledal jsem  v něm celkem dlouho, pak jsem udělal hup hup a už jsem byl na hlavě nějakýho človíčka na kterýho jsem potom začal štěkat. Přestože jsem tý osobě skočil na hlavu, tak měla taky kabanos a asi mu taky nechutnal tak mi ho dala a já byl celej uslintanej štěstím. Následoval "odpočinek" a šel jsem do třetí akce a ta dopadla takhle: www.youtube.com/watch   

Pak jsme jeli zpět do Pardubic a stavili jsme se u babičky, říkala, že jsem chudák malej, že furt musím bejt v akci a že jak jsem u nich hodný a jak si krásně u nich odpočinu od pánečka. Na každým šprochu pravdy trochu :D.

Poté co jsme se vrátili domů, tak páneček někam odešel, když se vrátil tak jsme si na hoďku schrupli a jeli na kole na cvičák kde jsme cvičili chůzi u nohy a polohy. Opět jsem nezklamal a byl moc šikovný. Zalítal jsem si na peškovi a honil se za balonkem to byla bžunda :D.

Pak jsme zas někam odjeli. Bylo tam osetý pole. Tušil jsem, že bude večeře a páneček měl strach abych ji vůbec našel.

Už rutinně jsem poslouchal a před nášlapem si v klidu sedl. Páneček mě odepnul z voďáku nasadil mi na obojek stopovačku. Klasika: Zvednout pravou pac, pak vstát a pravou zadní, znovu sednout a následuje povel "stopa". Čuch čuch a jde se.....  týýýýýýýýýýýjo tady někdo byl před pravěkem ne? (2h:30min). Ale co mám hlad, tak jsem fakt čuchal, týjo BUM! praštila mě pánečkova fusakle zahrabaná v hlíně tak jsem ji zalehnul. Týýýýýjo  anglickou slaninu jsem za ní dostal " a to se vyplatí :D", čuchi, čuch "lom" čuch čuch....... BUM! co to je? pouzdro na nůž, mňam zas sem dostal slaninku.... čuch čuch "lom" na druhou stranu čuch čuch BUM! brutální smrad z druhé pánečkovy zahrabané fusakle tak jsem si lehnul a dostal za ní další kus slaniny, Čuch čuch BOM! pánečkovy slipy :D :D :D :D :D, tak za ně jsem dostal celou večeři.     Páneček říkal, že toto byla nejlepší stopa, neuvěřitelná a dvě a půl hodiny stará..... No občas jsem odfrk hlínu z nosu :D :D. Páneček mě hoooooooodně chválil.

v 18h jsme doběhli domů, teda páneček se vezl na kole.

Super den, ale už jsem jaksi unavený a jdu spát. Dobrou noc, haf hafhaaaaaaaaaaaaaffffffffffffffffffffffff. Obrazek