Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tréning ranních stop, canicrossu, ploch a nočních ploch :D

16. 4. 2009

Ráno jsme byli na stopě a dopadla tak, jak je vidět na videu.

Odpoledne jsme s Kristynou a Tjabem běhali po cholticích a s Tjabákem jsme si vzajemě hledali pánečky v lese :D. To byla bžunda, já jsem našel Kristýnu v děravým stromě a pak v křoví. No viděl jsem odtamtud vybíhat srnu ale ta mě vůbec nezajímala :D. Páneček čučel jako puk..Tjabák zase hledal  Davida za stromama Poprvé se to Tjabákovi povedlo protože větřil a našel mýho pánečka přímo. Podruhé už  Kristýna nebyla moc nadšená, protože Tjabákoi se nechtělo větřit a šel raději po stopě, ale jinak byl taky moc šikovný. Prostě jsme si užili fajnový odpoledne.

Večer kolem 21h páneček někam odběhl a pak se pro mě vrátil, to byla bžunda. Zase jsem šel hledat schovaný lidi, tentokrát na Hůrka :D. Jeden se mi na odbíhačku schoval v dřevěný barabizně. Vpoho sem ho za tmy našel. No a druhý se schoval do rozbořenýho baráku, won si myslel, že ho nenajdu, ale já ho hned našel a všichni ze mě byli nadšený hlavně páneček.

Prostě sjupr den až teda na tu trochu spackanou stopu, ale za tu já nemůžu. Za zpackanou stopu může ten trouba co mě vedl :D. Sorry pánečku, je to tak.

 

 

www.malinoisdancer.estranky.cz/clanky/videa

 

www.malinoisdancer.estranky.cz/clanky/vycvik