Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tréning na dogtrek

12. 4. 2009

Tak se včera paneček v obchodě se sportovním zbožím vybavil ledvinkou a camelbagem na dogtrek a dnes jsme vyrazili na první tréning.Obrazek

Tréning začal na Dubině čekáním na MHD. Hned zpočátku jsem vyplašil starou babičku co šla na zastávku. Když ona tak divně šla s nějakým velkým pytlem na zádech. No tak sem si na ni vybafnul a wona se lekla :/. To byla bžunda :D hihi. No páneček rozhodně neměl pochopení, a tak sem lítal chvíli vzduchem za hrozivého supění pánečka ach joooo.....   Ale pak už jsem byl raději hodný. Nastoupili jsme do socky tam jsem se nad sebou zamyslel a vyslech si pár "pochval" od cestujících typu: " jeeee to je krásně stavěnej pejsek, to je německej ovčák s něčím kříženej" a už jsme zas vystupovali u Globusu :D. Od Globusu jsme šli pěšky na Hrádek, což je písák asi 5km od Pardubic. Páneček byl překvapenej jak jsem krásně šel a táhnul. Prej budu dobrej na mushing :D.

No jen co jsme dorazili k vodě, tak páneček udělal další chybu. Aniž by se rozhlíd a prozkoumal terén tak mě pustil na wostro. Běžel jsem omrknout okolí a našel jsem schovanýho člověka v křoví u vody. Tak jsem štěkal jak ďas aby mě páneček slyšel a zachránil toho ubožáka co tam seděl. No co no, byl to rybář a prej sem mu vyplašil ryby, takže jsem musel být odvolán a to bez odměny za nález. Hmm?

Po chvíli jsme potkali "kamaráda" černýho německýho ovčáka, byl trochu přerostlej asi tak 3x větší než jsem já :D. Jenže neměl pochopení pro moje hrátky a tak se asi nechtěl kamarádit, trouba málem mě ňafnul.Jenže mám postřeh, tak jsem se stačil uhnout uf :D. Vzhledem k tomu,že jsem si chtěl stále hrát, tak mě páneček začal házet balón do vody a já mu ho furt nosil. Pak jsme zkusili ještě stopu a nakonec jsme se pěšky vrátili až domů na Dubinu. Samozřejmě spokojený a unavený. 

Večer jsme byli na druhý stopě a pak ještě zaházet frisbeečkem na cvičáku ve Spojile - viz. výcvik - free frisbee :D. No tak sem se zas vykecal - vyštěkal a jdu do hajan. Dobrou noc a hezký sny......

A pozoooor děti, řádějí klíšťata!!!!!