Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nácvik bivaku :D

1. 5. 2009

Paneček přemýšlel co si pořídit, když někdy vyrazíme na čundr a budem muset nouzově přenocovat.  Hledal něco lehkýho, skladnýho  a praktickýho. A tak vymyslel tuhle kombinaci: pončo (pláštěnka), hamaka(závěsná síť), alumatka, spacák a 20m provazů. 

Páneček se nechal inspirovat tzv. "kurzem přežití". Zkoušeli jsme to na naší zahrádce a dopadlo to následovně viz foto :D .ObrazekObrazekObrazekObrazek

Tohle monstrum na kerým hajá měl přichystaný za 2minuty.

Samozřejmě se na mě vykašlal s přípravou podobně hezkého hajání jako měl on.A mě proto nezbývalo nic jinýho než spát pod sítí a pod plachtou na trávě fuj HAF. Páneček byl spokojený se sítí a jak se tak krásně s ním ta síť pohupovala tak byl za chvíli tuhej a spal jak dudek. Ale ne na dlouho :D :D :D.

 Stejně tak jako sit means sit, tak u mě platí guard means guard. No v naší psí mluvě to znamená HAF means HAF.  Hlídal jsem opravdu ostražitě:D. Až do 2hod. do rána jsem hlídal, když někdo prošel kolem plotu. Což bylo každou chvíli. Courali se ti lidé asi z hospody nebo ja nefim odkud.

Ale od 2 do 5hodin jsem si poctivě lehnul, zbalil se do klubíčka a hajal:) pod síťkou. Asi proto, že wožralové už přestali chodit kolem našeho plotu a panečka mi bylo líto jak jsem mu každou chvíli zařval u ucha zrovna když usínal vysílen mým uklidňováním :D.  No co no, to má za to, že mi neudělal pořádnej vymazlenej pelíšek jako doma :D.

Když jsme se probudili, tak páneček říkal, že se vyspal líp jak doma. Určitě kecal a dělal si ze mě srandu vrrrrrrrrrrrrrr. Za takový kecy bych ho nejradši ňafnul. Není totíž nad pořádnej měkkej domácí pelíšek. "bivak jako bivak" ne? a nejlepší bivak je zobrazen na fotce z úvodní strany :D.

Prej bivakování budem zas brzo zkoušet znovu :@. Tak jsem zvědav jak to dopadne. HAF HAFObrazek