Jdi na obsah Jdi na menu
 


trening stop

15. 4. 2009

Normálně jindy jsem na stopě přímo lítal, ale ted? Jaká to změna? Už nelítám, ale jdu protože je to těžší a taky bych se nemusel najíst kdybych ji ztratil. . hihi..

Dříve jsem pracoval na stopě hned po nášlapu a s pamlskem v každý šlápotě max. 50-70m. Hm..., copak je to takhle nějaká práce? To pro mě není práce, ale sranda-flákárna a výsměch, takhle jsem si z pánečka utahoval, protože jsem věďěl kde je konec. Doslova na mě ten konec stopy mával a řval dělééééj pocem tady to je :D. Tak jsem ho za sebou vláčel po poli :D a vůbec mě nevadilo, že jsem byl pořád v tahu :D. No pánečkovi to začalo vadit a tak se zeptal co s tím.

Stopování mě baví, a základ už taky nějakej mám.

 

Takže dnes jsem poprvé udělal stopu skoro podle představ. A jak na mě? :

Základ je lehká (opravdu lehká snídaně)

1.vydatná večeře je na konci stopy :D

2. stopa je dlouhá minimálně 150m bez toho, aniž bych se na ni díval:D

3. v žádném případě rovná, ale náhodně do obloučků :D

4. pamlsky ne na každý šlápotě, ale náhodně kliďo i po 6-8mi krocích, stejně mě zajímá na konci  večeře :D

5. na stopu nepřijít hned po nášlapu, ale minimálně po půl hodině :D a z jinýho směru než byla vytvořena  (no dneska to byl fakt mazec, bylo totiž dost sucho a s pánečkem sme na místo stihli dojít zhruba po 35minutách :D )

6. po snězení večeře na konci stopy neblbnout s balonkem, ale spokojeně odejít za chválení pánečka (stejně, kdybych blbnul s balonem, tak bych se mohl po večeři pozvracet :D )