Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dne 14.5. a 20.5. jsme se zůčastnili ukázek výcviku ve škole Svítání v Nemošicích a v Pardubicích.

23. 5. 2009

14.5.2009 jsem běžel :D s pánečkem do školy Svítání v Nemošicích.

Během toho našeho běhu jsme se zastavili v práci www.kvetiny-ufrantiska.cz/index.html u naší výcvikářky Kláry Kmoníčkové pro brožuru se zkušebními řády ZBK. No a tam jsme natropili první škodu....... Páneček mě hloupě uvázal u stojanu na kola, no a já jsem se s ním neočekávaně proběhnul slalomem kolem zaparkovaných aut. Při tom jsem stačil zničit reklamní ceduli na stojanu a obrousit si drápky. Auta naštěstí vydržely. Ale páneček se Kláře musel poníženě omlouvat za způsobenou škodu na stojanu. OJOJOOOJ. Poučení: NIKDY MĚ NEUVAZUJTE  K PŘENOSNÝM STOJANŮM NA KOLA  :D.

Ve škole Svítání páneček společně s naším výcvikářem předvedli ukázku výcviku policejních psů. Ale taky jsem se předvedl já, a to při ukázce vyhledávání a označení ztracené osoby. A hlavně jsem se pomazlil s dětma , které neměli v životě takové štěstí, ze nejsou zdravý jako já. Moc se mi tam líbílo. A hlavně děti ze mě měli velkou radost, že jsem si s nima pohrál a pomazlil, protože policejObrazekní psy samozřejmě nemohli. Na obrázku je Chelsea jak ukazuje přinášení předmětů :D

 

 

 

 

 

 

 

 

20.5, 2009 jsme opět s panečkem zavítali do školy Svítání, tentokrát v Pardubicích a se ZBKPK. Ukázali jsme jak umíme štěkat, chodit u nohy, válet sudy a lítat za frisbíčkem :D. Zase to byla moc vydařená akce. Dostali jsme také od jedné holčičky dárek. Krásný obrázek, který vlastnoručně vyrobila. Brzy by měli být opět hezké fotky od Verči s Orinem....... :D. Takže se na ně moc těšíme.