Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dogtrekkingové hrátky

28. 3. 2010

Tentokrát se páneček rozhodl, že poběžíme, a že mě hezky unaví :D. Potkal jsem na startu i bráchu Eska a sestřenku Dixi :D. Sestřenka Dixi vyhrála výlet na 22 km. A brácha si na té samé trati taky nevedl špatně. My jsme startovali v 9:00. No trochu jsme se zakecali a na potvrzení startu přišli o 5 min. dýl :D. Cestou k silnici, jsme potkali pana Krejzu, který mě první dny života vychovával a připravoval do života s mamčou Besy. Zrovna se přišel na nás všechny mrknout.... Prohodil jsem s ním jen pár štěků, udělalo se několik málo fotek a vystartovalo se. Škoda :(, protože jsme si moc nepokecali :(. A když jsme doběhli do cíle, tak už jsme ho neviděli :/. Musíme se u něj někdy zastavit :D.

Jakmile jsme vystartovali, tak po radostném štěkání jsem nasadil ďábelské tempo a začali předbíhat první závodníky. A jak jsme tak běželi a nesledovali trasu když před námi nikdo nebyl, tak jsme některé viděli i 2x no byla to sranda :D. Jednou někde před Mcelama  jsme se asi o kilometr museli vracet :D. Poprvé musím říct "co nemáme v hlavě máme v nohou" :D. Ztrátu jsme rychle dohnali a pelášili vpřed. Potom jsme už jen předbíhali, předbíhali a zhruba na 10km jsme všechny předběhli a běželi sami. Sami samotinký jsme běželi do první kontroly na 20km. Pak jsme pokračovali a já asi na 25km jsem už začal z nudy dělat blbosti, sbírat a nosit klacky atd. Protože na čas pod 4:30 to zrovna nevypadalo, tak se páneček rozhodl vyplňovat otázečky, za každou chybnou bylo 10 trest. minut. První otázka ho praštila zrovna v poledne na zhruba 23km v Ledci, když začala ve vesnici zvonit zvonice. Byla totiž na obrázku v itineráři a ptali se, ve který ďouře se ta zvonice nachází. No takových otázek bylo 40 :O. Sice páneček nějaký cedule cestou nafotil, ale pak z těch kvalitních fotek nedokázal nic ve spěchu vyčíst. Navíc vyfotil i kraviny :D. No jak už to pro nás bylo dlouhý, tak jsme se začali nudit a asi na 25 km nás doběhl Petr Pflug, což byla i úleva, alespoň jsme měli s kým prohodit řeč a já měl motivaci, že už jsem v tom nebyl sám. Asi 5km před cílem nás zradila značka a my jsme si přidali 1km navíc :D. Mezitím nás vítězný závodník předběhl a jelikož jsme o kilometr oběhli trasu, tak jsme ho ani na trati neviděli :D. Nakonec jsme v čase, který bude upřesněn doběhli na krásném 3tím místě s minimální ztrátou. Za námi byla propastná mezera.

Jenže, nezodpověděli jsme polovinu ze 40ti otázek což bylo dohromady 110 trestných minut a když se to všechno sečetlo a podtrhlo, tak jsme celkovým umístěním dosáhli "pouze" na 7 místo :D. Navíc jsem po doběhu byl tak rozdováděnej a nedal jsem pokoj, že jsem si dal takovou lehčí hledačku na 200m s vyštěkáním :D na kamarádku Lenku, která má mojí sestřenku Dixi. Brácha byl taky supr. Společně jsme se i vyfotili :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No a pak jsme se rozloučili a brácha se sestřenkou odjeli :D